Lektoři Fantasy Dance Studia

O každém z lektorů Fantasy Dance Studia můžeme hrdě říci, že patří mezi ty nejlepší ve svém oboru. Jsou to skvělé osobnosti, výborní tanečníci a hlavně parádní lidé. Nesmírně si vážíme toho, že jsou součástí našeho trenérského teamu. Každý z nich miluje tanec, a co je důležitější, miluje předávat své znalosti každému, kdo se do tance zbláznil, stejně jako oni.

 

Annie Nováčková

Hlavní šéfová a majitelka Fantasy Dance Studia.

Zakladatelka, úplně první trenérka a choreografka Fantasy Dance Studia. Tančí od svých 4 let, začínala baletem a stepem, v 10 letech se zaměřila na moderní tanec. Absolvovala nesčetné množství kurzů a seminářů. Tanec milovala natolik, že se rozhodla pro studium na Pražské taneční konzervatoři Duncan centre. Prošla mnoha workshopy světových lektorů a v roce 2002 konzervatoř dostudovala. Má výbornou schopnost vytvořit nerozlučný kolektiv, a to jak v celém FDS, tak i mezi lektory. Na každého z nich, kterého pro naše tanečníky vybrala, je moc hrdá a neskutečně si váží všeho, co našemu FDS každodenně dávají. Dnes celé studio vede společně s Tomem a jejich malou tanečnicí Lilly. "Každý může ve Fantasy najít své místo a stát se jeho součástí"


 

Tom Nováček

Kreativní tvůrce a vášnivý choreograf.

Hudba, kterou mají tanečnice a tanečníci sestříhanou ve svých choreografiích, videa a fotky ze všech Fantasy akcí, tyto internetové stránky nebo designy všech našich FDS vychytávek. Společně s Annie vytváří kompletní zázemí celého studia. Vedle pilného trénování sebe a ostatních se věnuje natáčení reklam, videí a spotů a skládání hudby. Ale teď je především parádním tátou své krásné holčičky Lilly. Mrkni na jeho stránky tomasfilm.com.


 

Bee Endyšová

Neuvěřitelná tanečnice! Báječná Fantasy trenérka.

Bee tancuje od svých 11ti let. Začínala se stylem Electric Boogie s parťákem Matesem, se kterým získali obrovské množství titulů, mezi které patří i Mistři ČR, Mistři Evropy a Mistři Světa! Poté začala s Hip-Hopem, kde se konečně našla. Hip-hop se nestal jen tancem, ale i jejím životním stylem. "Vychovali" ji kluci z BDS Academy a lidé, které má okolo sebe. Za největší úspěch považuje právě to, že má ve svém okolí bandu lidí, která jí tvoří taneční zázemí, se kterými ji baví trávit volný čas a vyměňovat si řadu názorů a zkušeností. Pořád je přece co se učit a cesta tanečníka nemá hranic.


 

Kačka Marešová

Naše nejenergičtější trenérka s parádním přístupem.

Kačka tančí od svých 7 let. Přes nejrůznější styly jako je aerobik, disco dance či rock and roll se dostala k hiphopu v taneční skupině HDC. Zde si tanec zamilovala a bylo jí také poprvé umožněno vyzkoušet si své zkušenosti předávat druhým. Tanec je dnes jejím velikým životním pohonem a lektorství bere jako důležité poslání. Možnost setkávat se s tolika inspirujícími lidmi, ať už jde o její taneční svěřence či zkušenější kolegy ze soutěžního a lektorského týmu, považuje za své největší štěstí.


 

Wendy Papírníková

Stále usměvavá a nadšená Fantasy trenérka.

Jedna z prvních členek Fantasy Dance Studia vůbec a dlouholetá tanečnice našeho Profi teamu. Vedle tance miluje hudbu, převážně indie electro kytarovky, a svého kocoura Trevise. Ráda cestuje, hlavně do Londýna za nákupy toho nejstylovějšího oblečení. Vystudovala střední uměleckoprůmyslovou školu a Provoz a ekonomii na Zemědělské univerzitě.


 

Mathew David

Skvělý tanečník, performer a parádní lektor.

Začal tancovat díky bráchovi, který dělal break dance. Na jednom jeho vystoupení, bylo i Electric Boogie, které Mathewa dostalo. Poprvé byl na taneční hodině s Adamitem v roce 2003 lety. 4 roky tančil Electric Boogie za Echo (s Bee 2x získal titul Mistrů světa), poté Hiphop v BDS (několikrát mistr ČR). Od roku 2013 je členem Left J-AWA crew (vítěz DFA 2014). Každoročně se účastní nejvýznamnějších tanečních akcí (SDK Europe, Groove Days…), za tancem návštívil New York v roce 2011 a 2014, vzdělával se u řady významných lektorů: Henry Link, Buddha Stretch, Joseph Go, Future, Brian Green, Karl Kane Wung, Marjory, Martha, Suga Pop, Mr.Wiggles, Wahe Akopjan a další. Specializuje se na Hiphop, Popping, House dance a Breakin’.


 

Lukáš Sivák

Nejnovější přírůstek do lektorského teamu FDS.

K tanci se dostal v roce 2006, kdy ho začala učit Zuzka Al v její Karlovarské crew Respect Us. Tančil různé styly od Hip Hopu po Krump :) V Respect Us rostl do roku 2013, kdy se taneční skupina rozpadla. Od roku 2013 funguje v jednom z nejkvalitnějších českých seskupení - Ibrow crew. V poslednich dvou letech se venuje jen Poppingu a Lockingu. K jeho tanečním úspěchům patří: 1.misto Hip Hop kemp locking (2012,2015), 1.misto DFA 2015 s Ibrow crew, 1.misto Urban culture games 2015 s Ibrow crew. Kromě jiných spolupracoval například i s Monikou Bagárovou nebo Igorem Kmetem.


 

Robin Steinhardt

Parádní tanečník a mistr kloboučků.

Už od malička hraje na klavír a právě hudba bylo to, co Robina dostalo k Hip Hopu. K tancování se připletl v roce 2007. Začínal v taneční skupině Zkrat a poté se dostal do BDS, kde nasbíral pár titulů na MČR. Od roku 2012 je členem poppinové crew Pussy Poppers. Největší váseň má pro kreativitu a porozumění battlové mentality. Vzdělává se od předních českých tanečníků (Wahe, Miro BDS). Stále ho inspirují světové ikony, od kterých může čerpat. Hip hop je pro něj komplexní subkultura, kterou se snaží předávat a šírit dalším generacím.


 

Adéla Hroníková

Našláplá Fantasy lektorka, parádní tanečnice.

Adéla tancuje od svých 15ti let, začínala v BDS Academy, pokračovala v Out Of Bounds, pak se na rok objevila i v JADu. Od chvíle vzniku je členkou dnes již legendárního Projektu AWA! K tomu přičtěte inspiraci ze všech možných kempů, tanečních akcí, battlů, choreo soutěží a návštěv USA. Má zálibu především v LA style, Krumpu, Poppinu a Adéla-psycho-stylu ;)


 

Štěpánka Hrubá

Milovnice tance, skvělá lektorka!

Tančí v FDS od svých 11 let, kde se tanec stal jejím životním stylem a dnes si už neumí představit bez něj existovat. Zkusila si spoustu tanečních stylů, před Fantasy například rock'n'roll, nejvíc si ale oblíbila hip hop, poppin' a dancehall. Mimo tanec ráda kreslí, potápí se, kouká na všechny seriály a studuje Arts Management na VŠE. Zbožňuje Itálii, umění, svoje kamarády, taneční akce a ulítává na Star Wars :)


 

Anetka HBO Prchalová

Nejkudrnatější a nejvíc funky Fantasy trenérka.

Tančí od 3 let, začínala něčím, co se mělo podobat latinskoamerickým tancům, u kterých vydržela až do 7mi, kdy zjistila, že to není přesně to, co by chtěla dělat. Proto je ráda, že v 8mi přešla do taneční skupiny BDS Academy, kde vyrostla a roste pořád dál. Začala se streetem i s discem, pomalu poznávala taneční styly, které si postupně všechny zamilovávala, ale disco ji nenaplňovalo. Nejdříve ji chytil house, potom hiphop, ale asi největší srdcovkou je pro ní lockin‘, při kterém se ze ní stává někdo jiný. Je ráda, že tyhle pocity z tance s ní prožívá i její crew LEFT LOVE, bez které by také nebyla tam, kde nyní je. "Tanec je prostě něco, co nás všechny spojuje. Něco, bez čeho bych nemohla žít, protože ten pocit, který při tanci prožívám je nepopsatelný."


 

Šárka Janů

Výborná nová FDS lektorka.

Tancuje ve FDS od svých 11 let, kde našla spoustu skvělých přátel. Jsou jako její druhá rodina. Šárky oblíbené taneční styly jsou Hip Hop a Poppin, ve kterých se snaží nejvíce rozvíjet. Ráda freestyluje a navštěvuje taneční akce s tim spojené. Mezi její největší úspěchy patří účast na show Raega, kde měla tu možnost dělat taneční doprovod. Než se začala naplno věnovat tanci, hrál 7 let na klavír a zobcovou flétnu. Zkoušela i latinsko americké tance, ale její cesta vedla ke Street Dance. Momentálně studuje Fakultu humanitních studií na UK, mimo tanec svůj volný čas věnuje četbě, své mladší sestře Róze, pečení a vaření.


 

Maky Balcárková

Skvělá lektorka, báječná s dětmi.

Dlouholetá FDS tanečnice a nově i lektorka :) Před FDS dělala dva roky balet, ale moc jí to nebavilo. V 7mi letech se stala součástí Fantasy, které ji postupně vychovavalo a jak sama říká, nejen po taneční stránce. Miluje poznávání různých tanečních stylů a ještě radši je předává mladším generacím. Pro ni samotnou jsou děti velká inspirace a i motivace se zlepšovat.


 

Klára Šedá

Usměvavá, energická a vždy pozitivní trenérka, báječná s dětmi.

V FDS od roku 2005, už několik let trenérka těch nejmenších tanečníků, což ji v současné chvíli naplňuje nejvíc ze všeho. Před FDS se asi 2 a půl roku věnovala moderní gymnastice, ve které se však vůbec nenašla. Sama říká, že bez tancování, především v FDS, si to už vůbec nedokáže představit, protože zde dělá to, co ji baví, ve skvělém kolektivu plném přátelství a vzájemné podpory. Zbožňuje práci s dětmi a ráda jim předává to, co umí, zvlášť když vidí, že je to baví.


 

Kája Kavanová

Milá a ochotná, se skvělým přístupem k dětem.

Ve Fantasy je od svých 7 let, sama říká, že FDS z ní udělalo nejen tanečnici, ale i mnohem lepšího člověka, díky lidem se kterými zde vyrůstala. Prošla snad všemi trenéry, kteří kdy u nás vyučovali, proto ráda předává všechny možné taneční styly. Káju baví studovat chemii a biologii a v budoucnu se chce věnovat medicíně. Práce s dětmi ji dostala natolik, že už teď ví, že bude dětskou lékařkou. Na práci s dětmi ji facinuje nejen to, co všechno je může naučit, ale zároveň také to, co všechno se může naučit ona od nich. Ráda ale dělá cokoli, když u sebe má skvělé lidi. 


 

Lucka Motejlová

Nejnovější lektorka Baby Dance, báječná s dětmi.

Tanečnice našeho A teamu a parádní lektorka skupiny pro naše nejmladší - Baby Dance.


 

Bára Janoušková

Skvělá pomocná lektorka pro skupinu Baby Dance.

Milá a velmi hodná tanečnice našeho TOP teamu a parádní pomocná lektorka skupiny pro naše nejmladší - Baby Dance.


 

Majda

Neskutečně tvořivá a parádně všestraná tanečnice a lektorka!

Majda Šittová - členka Projektu AWA a Left-J AWA.